Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Кісткова пластика

Кісткова пластика
Кісткова пластика - це процедура, яка дозволяє відновити кісткову тканину щелепи в місці відсутності зубів. Її проводять при недостатньому обсязі кісткової тканини перед імплантацією, щоб ефективно і надійно закріпити імплант.

За допомогою кісткової пластики в стоматології відбувається відновлення відповідної тканини в місцях, де відсутні зуби. Процедура зазвичай необхідна, коли намічається установка імплантатів. Вона дозволяє збільшити кількість потрібної тканини, що здатна сфокусуватися на імплант максимально надійно. Якісна кісткова пластика в стоматології ціна якої залежить від різних чинників, в нашій клініці стає доступною для всіх бажаючих. Досвідчені фахівці можуть забезпечити можливості для покращення якості за розумними цінами.

Кісткова пластика щелеп: основні показання та особливості

Для відновлення зубів, які були втрачені, використовується імплантація. Вона є передовою методикою, яка дозволяє добитися хорошого результату. Заснована процедура на імплантації спеціального стрижня з коронкою в щелепу людини. Це дозволяє забезпечити повноцінну заміну справжнього зуба. Можна розраховувати на нормальне виконання естетичних і фізичних функцій, якщо провести всі роботи якісно. Але процедура стає неможливою, якщо в місці втраченого зуба недостатньо багато кісткової тканини. Іноді не вистачає висоти або товщини. Після видалення розміри кісткової тканини скорочуються. Це виключає надійну фіксацію імпланта. Запит кісткова пластика ціна Київ дозволить знайти більше корисних подробиць, ознайомитися з приблизними розцінками.
Процедура потрібно приблизно в половині випадків протезування. У нашій клініці вартість кісткової пластики цілком адекватна, що робить її доступною для всіх, хто бажає відновити зубний ряд. Раніше в таких цілях використовували тканину самого пацієнта, яка бралася в іншому місці. Через це процедура сильно ускладнювалася. Сучасні технології дозволили підвищити рівень її надійності і якості.
Кваліфікована кісткова пластика ціна якої залежить від обраної методики, дозволяє ідеально підготувати людину до протезування. Зазвичай все відбувається за один сеанс, що неймовірно зручно і практично. Замість відсутнього зуба готується спеціальний отвір, в яке встановлюється особливий блок. Імплант потім стає в нього. Блок виконується із сучасних матеріалів, які гарантують високу якість, надійність і інші достоїнства. Висока сумісність з натуральної кістковою тканиною гарантує швидке загоєння.

Краща пластика кісткової тканини в Києві

Популярність такої послуги зростає, тому що багато хто хоче відновити втрачені зуби, повернути красу посмішки. У нашій клініці можна розраховувати на багато переваг, серед яких:
  • Использование передовых технологий и оборудования.
  • Лучшие эксперты в этой сфере.
  • Гарантия качества.
Завдяки кваліфікованому підходу пластика кістки щелепи проводиться швидко і по-справжньому якісно. Фахівці підбирають під кожного пацієнта оптимальну методику і кращі матеріали. Вартість послуг знаходиться на прийнятному рівні, а на їх надання дається гарантія. Наші фахівці готові якісно відновити кісткову тканину, надати всі інші послуги з відновлення зубів.