Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Установка дентального імпланта

Установка дентального імпланта
Установка дентального імпланта ─ це установка стрижня з біосумісного матеріалу (титану), за формою схожого з коренем натурального зуба, в верхню або нижню щелепу, щоб замінити внутрішньокісткову частину втраченого зуба.

Імплантація являє собою сучасний метод, що дозволяє заповнити втрату зуба або декількох зубів. Популярною послугою стала установка дентального імпланта, яку краще замовляти в перевіреної стоматологічній клініці. Це дозволить розраховувати на високу якість, надійність, адекватне співвідношення з ціною і інші переваги. У нашій клініці є всі умови для якісної установки по фвсем стандартам.

Коли треба встановити дентальний імплант?

Імпланти виробляються з медичного титану, який володіє всіма необхідними для цього характеристиками. Організм людина не буде сприймати його як чужорідного елементу, що гарантує швидкість загоєння і відсутність різноманітних проблем в процесі. Потрібна установка, якщо зуб був втрачений в найрізноманітніших ситуаціях. Наприклад, він міг повністю згнити без належного догляду, пошкодитися механічним шляхом і т.д.
Перед проведенням відповідного лікування потрібна спеціальна підготовка. Вона включає в себе санацію ротової порожнини. Проводиться лікування карієсу, лікуються всі зуби з хронічними інфекційними вогнищами, а в деяких випадках навіть видаляються. Потрібно комп'ютерна томографія, яка дозволяє об'єктивно оцінити стан кісткової тканини. Проводяться і аналізи крові. На основі отриманої інформації фахівець складає план лікування.

Переваги установки дентальних протезів

Ця технологія в стоматології стає все більш популярною з багатьох причин. Процес приживлення відрізняється відносною швидкістю. Це дозволяє відновити зуб без серйозних тимчасових витрат. Головне, щоб процедура здійснювалася досвідченими фахівцями і з використанням сучасного обладнання. Тоді дентальний імплантат Київ буде надійно виконувати свої основні функції. До основних переваг його установки можна віднести:
  • Максимальні показники ефективності і тривалий експлуатаційний термін. Він перевищує двадцять років.
  • Не потрібно проводити безліч маніпуляцій, серед яких обточування сусідніх зубів. Чи не буде відбуватися і натирання ясна.
  • Функціональні параметри знаходяться на дуже високому якісному рівні. Можна вживати практично будь-яку їжу, навіть найбільш тверду.

Чому варто звернутися в нашу стоматологічну клініку?

Ми володіємо необхідним досвідом, знаннями та обладнанням, що гарантує досягнення ідеального якісного результату. З нами імплант в Києві встановити дентальний іплант можна по найчеснішим цінами, попередньо отримавши кваліфіковану консультацію. Багаторічний досвід роботи і наявність сертифікованих експертів гарантує кращий результат. Всі фахівці постійно вдосконалюються, отримуючи новий досвід. Сучасне обладнання гарантує максимальний комфорт. Якість використовуваних в процесі витратних матеріалів не береться жодним сумнівам.
У нашій клініці дентальная імплантація відрізняється ідеальною якістю, яке гармонійно поєднується з вартістю. Дізнатися про ціну можна після консультації, коли лікар детально огляне проблемне місце, складе план.