Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Глибоке фторування зубів

Глибоке фторування зубів
Глибоке фторування зубів це процедура, яка дозволяє наситити зуби фтором і кальцієм. Вона найчастіше потрібна людям, які мають високий рівень чутливості зубів або схильністю до карієсу.
В результаті глибокого фторування емаль стане міцною, а зуби отримають всі необхідні мінерали і вітаміни.


Професійна гігієна рота відіграє важливу роль. Існує безліч спеціальних процедур, які мають свої особливості, серед яких і фторування. Воно являє собою процедуру, що забезпечує профілактику виникнення карієсу на високому якісному рівні. На фторування зубів ціни в нашій клініці доступні для більшості. Все проводиться на найкращому обладнанні за допомогою високоякісних витратних матеріалів, що гарантує отримання потрібного ефекту.

Професійне чищення і фторування зубів: особливості та показання

Фтор є дуже корисним елементом у разі боротьби з карієсом. Його використання дозволяє зміцнити зубну емаль, запобігти подальшому руйнуванню. Процедура може виявитися корисною практично для кожної людини, яка хоче бути здоровим. Зараз фторування зубів Київ набуває популярності з багатьох причин. Завдяки відносно простий процедурою можна отримати надійний захист від серйозних проблем, які викликає утворення карієсу в ротовій порожнині.
Звернутися в нашу клініку для проходження даної процедури слід жінкам під час вагітності, людям з ослабленою емаллю через особливості спадковості. Після відбілювання процедура також дуже важлива, тому що дозволяє відновити здоров'я зубів. Якщо карієс знаходиться на стадії білої плями, вона допоможе попередити подальший розвиток, що позбавить від безлічі неприємностей.
Адекватна ціна фторування зубів є дуже важливою перевагою, тому що робить послугу максимально доступною. Процедура може бути глибокою і простий. Кожен варіант має свої унікальні нюансами. Спеціаліст може вибрати конкретний метод тільки після особистого огляду зубів пацієнта. При простій процедурі спеціальний лак наноситься на поверхню зубів за допомогою спеціальної капи або пензлика. Глибокий тип передбачає попередню чистку професійними інструментами. Після цього відбувається нанесення на поверхню спеціального складу на пару хвилин. Він просушується за допомогою повітряного потоку. Потім проводиться обробка зубів за допомогою спеціального молочка, елементи якого проникають в емаль глибоко, гарантуючи відмінний рівень захисту.

Переваги фторування зубів

Процедура має масу особливостей. Якщо врахувати, що на глибоке фторування зубів ціна зовсім невисока, можна отримати всі переваги без істотних витрат. Серед основних плюсів можна відзначити:
  • Скорочення рівня чутливості зубів.
  • Безболісність і оперативність.
  • Можливість організувати якісну профілактику утворення карієсу.
На глибоке фторування зубів вартість трохи вище, ніж на поверхневе. Але в будь-якому випадку процедура буде корисною практично для всіх. Важливо розуміти, що вона проводиться тільки на стадії починається карієсу, коли він має вигляд білої плями. Якщо він глибший, попередньо треба вилікуватися. У нашій клініці для цього є всі необхідні умови. В процесі фторування використовуються кращі витратні матеріали.