Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Чистка ультразвукова

Чистка ультразвукова
Ультразвукова чистка зубів — це один із сучасних методів професійного догляду за порожниною рота.
Дана процедура призначена для зняття твердих зубних відкладень (зубний камінь) з поверхні зубної емалі за допомогою ультразвукового скейлера, який виробляє ультразвукові хвилі. Вони максимально безпечно дроблять відкладення на зубах на мікрочастинки, які далі вимиваються водою. По закінченню процедури зуб полірують абразивною пастою і покривають засобом для зменшення чутливості дентину.

Професійна гігієна зубів складається з безлічі різноманітних процедур, серед яких і чистка за допомогою ультразвуком. Вона використовується для усунення зубного каменю. Професійна ультразвукова чистка зубів ціна якої в нашій клініці знаходиться на прийнятному рівні, дозволяє привести зуби в нормальний стан досить швидко. З них забирається наліт і камінь, що гарантує здоровий і привабливий зовнішній вигляд.

Якісна ультразвукова чистка зубів і її специфіка

Зубний камінь відрізняється підвищеною твердістю. Тому впоратися з ним буває не дуже просто. Використання хімічних або механічних методів не дуже ефективно. Тому ультразвук стає ідеальним вибором. Підбирається оптимальна частота, яка дозволяє без шкоди вирішити проблему, усунувши камінь. Як правило, процедура використовується в комплексі з іншими методами з видалення зубного нальоту.
Кваліфікована чистка зубів ультразвуком вартість якої адекватна в нашій клініки для всіх пацієнтів, може стати найкращим вибором. Професійна обробка дозволяє видалити, як тверді, так і м'які відкладення на зубної поверхні. Важливо, що видаляються вони з усіх зон, навіть важкодоступних. У разі необхідності можна знеболити окремі групи зубів або слизові. Буває, що у деяких людей підвищена чутливість до подібних процедур. Але в більшості випадків можна обійтися без знеболення.
Якісна ультразвукова чистка зубів Київ дозволяє прибрати все зайве з поверхні. За допомогою спеціальної насадки відбувається видалення твердих відкладень. Вони забираються з місця над яснами і під ними. Самостійно впоратися з ними практично неможливо. Багато хто навіть не здогадуються, що під яснами є зубний камінь. Видалення м'якого нальоту проводиться за допомогою спеціального апарату. Звідти подається струмінь повітря, води і спеціального порошку. Процес є безболісним і ніяк не шкодить емалі.
Найкраще робити цю процедуру раз на рік або на півроку. Все залежить від того, з якою інтенсивністю утворюється наліт і камінь. Це доступний і продуктивний метод. Якісна ультразвукова чистка зубів ціна якої доступна для більшості бажаючих, дозволить швидко привести зуби в порядок.

Переваги ультразвукової чистки зубів в нашій клініці

У Києві працює чимало стоматологічних кабінетів і клінік, в яких пропонується відповідна послуга. Звернутися до нас можна з різних причин, серед яких:
  • Оперативність.
  • Висока якість в поєднанні з приємною вартістю.
  • Використання кращого обладнання.
Невисока вартість ультразвукової чистки зубів у нас робить процедуру максимально доступною. Багато ігнорують її проходження, вважаючи надто дорогий. Насправді дозволити її можуть дуже багато. Це корисно і важливо, тому що дозволяє організувати професійну гігієну ротової порожнини без зайвих проблем. Відбувається видалення нальоту з усіх проблемних, навіть самих важкодоступних місць. Це робить позитивний вплив на стан порожнини рота в цілому і деяких зубів окремо.