Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Чистка Air Flow

Чистка Air Flow
Чистка Air Flow спосіб професійного очищення поверхні зубів від пігментації і м'якого нальоту спеціальним струменем, що складається з суміші порошку на основі бікарбонату натрію (сода), води і стисненого повітря. Розчин діє на зуби під тиском і в результаті повітряно-абразивної обробки очищає наліт і поверхневі пігментації в важкодоступних ділянках.

Існує багато варіантів чищення зубів, серед яких під конкретні потреби завжди знайдеться ідеальний. Правильно організована чистка air flow ціна якої цілком доступна, дуже популярна зараз. Вона являє собою професійний спосіб очистити ротову порожнину і зуби за допомогою спеціального обладнання. В основі його роботи лежить водно-повітряний струмінь з компонентами миючого засобу.

Професійне чищення air flow: переваги та особливості

Про білосніжною посмішці мріє велика кількість людей. Це важливий компонент привабливою і здоровою зовнішності. Краса посмішки стає можливою завдяки професійній гігієні в нашій стоматологічній клініці. Зараз чистка зубів air flow Київ є одним з найбільш вдалих виборів з багатьох причин. Завдяки ній можна виглядати краще. Відповідно підвищується і рівень впевненості в собі, своїй привабливості. Достатньо раз на півроку звертатися до професіоналів, щоб виглядати просто чудово.

Кваліфікована чистка зубів air flow ціна якої зовсім невисока, якщо розібратися детально в основних перевагах, може стати справжнім ключем до привабливості та забезпечення міцного здоров'я. Серед основних переваг варто відзначити:
  • Ефективне запобігання виникненню проблем з яснами. Даний спосіб гарантує відмінну профілактику появи пародонтозу та інших подібних захворювань.
  • Профілактика утворення карієсу. Забирається весь потенційно небезпечний наліт, через якого і утворюється карієс. Щіткою забезпечити подібний ефект просто неможливо.
  • Освітлення емалі.
  • Якщо людина курить, можна прибрати відповідний наліт. Ефективно усувається і наліт від різних напоїв, наприклад, від кави.
Практично завжди зубна чистка air flow проводиться перед реставрацією або фторування. Вона дозволяє усунути наліт максимально якісно, підвищивши ефективність інших процедур. Для кожної людини, який стежить за своїм здоров'ям, така чистка повинна стати нормою. Вона коштує відносно недорого, але дозволяє отримати безліч незаперечних переваг. Це можливість вкласти кошти у власне здоров'я.

Гігієнічна чистка зубів air flow в кращій стоматології в Києві

Наша клініка має всі потрібні якості і ресурсами, щоб вважатися кращою. Чистка проводиться за допомогою сучасного обладнання кваліфікованими фахівцями. Це гарантує ідеальний результат по чесної вартості. Процес відрізняється простотою без ризику для емалі. Відбувається ретельне очищення ротової порожнини. Очищаються і ясенні кишені, що є ефективною профілактикою виникнення різних неприємних захворювань. Дихання також стає свіжим, пропадає кровоточивість ясен.
Високоякісна чистка air flow вартість якої у нас доступна практично для всіх, стане надійним партнером кожного відповідальну людину. Можна отримати гарантію якості, надійності і інші достоїнства, якщо звернутися в нашу клініку. Безкоштовна консультація дозволить розібратися в деталях.