Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Відбілювання Magic Smile

Відбілювання Magic Smile
Magic Smile — найбільш безпечна і комплексна технологія відбілювання зубів. Заснована на запатентованому гелі Carbamide Peroxide 44%, Hydrogen Peroxide 25% і LED ламп Magic Light PRO. Гель схвалений агентством Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США Food and Drug Administration, а також Державною санітарно-епідеміологічною службою України.

Продукти, що містять барвники строго заборонені протягом 3-х днів.
Відразу після завершення процедури зуби особливо чутливі до дії барвників і кислот. Будь-який контакт з барвниками може викликати зміну відтінку зубів і звести нанівець ефект відбілювання. Бажано не курити. Також, уникайте занадто гарячих і холодних продуктів.


Біла дієта відмова від страв, продуктів і напоїв, що містять велику кількість барвників:
- Кава, чай і напої на їх основі
- Соки, вина, морси, лимонад
- Шоколад, інші страви і напої, що містять какао
- Овочі, фрукти, ягоди, здатні впливати на відтінок зубів буряк, вишня, чорниця і аналогічні
- Кетчуп, аджика та інші кольорові соуси, прянощі
- Продукти, що містять велику кількість кислот цитрусові, газовані напої, смузі

Існує багато методик, які використовуються для відбілювання зубів. До них відноситься і magic smile відбілювання. Являє собою воно перевірену систему, якість якої було доведено багаторазово. У США ця технологія активно використовується протягом приблизно десяти років. В Україні її популярність поступово зростає завдяки набору з безлічі важливих переваг. Безболісність і безпеку для здоров'я вважаються головними перевагами.

Що собою являє відбілювання magic smile?

У назві даної технології закладена вся основна суть. За допомогою спеціального гелю, що володіє унікальним складом, а також спеціальної світлодіодної лампи вдається домагатися відмінних результатів. Вони підтверджені багатьма роками ефективного використання.
Гель виробляється на території США. Складається він з нешкідливих компонентів, які ретельно підібрані досвідченими фахівцями. Він не провокує виникнення алергічних реакцій, дає відмінний результат. Спеціальна лампа активує позитивні властивості гелю. Як джерело світла виступають діоди. Вони дають синій холодний світло, що гарантує отримання потрібного результату. Доведено ефективність даного джерела світла, який пройшов безліч випробувань. Це безпечна методика. На емаль впливають помірні температури, що виключає її пошкодження. Треба відзначити і відсутність ефекту висушування слизових оболонок рота. Завдяки продуманій технології можна розраховувати на досягнення максимально якісного результату без ризику для здоров'я. Все це робить відбілювання зубів magic smile одним з найпопулярніших способів для приведення посмішки в належний стан.
Після проведення процедури треба дотримуватися ряду простих правил. Це дозволить закріпити результат, виключити виникнення проблем із зубами. Фахівці рекомендують протягом трьох днів не їсти продукти з барвниками. Обумовлено це підвищеної чутливості зубів до впливу з боку кислот і барвників. Контакт з ними може нівелювати ефект від процедури. Бажано утриматися також від вживання занадто холодного чи гарячого, куріння, помади і т.д. Запит magic smile відбілювання Київ дозволить швидко відшукати нас, отримати кваліфіковані консультації та дізнатися все найцікавіше.

Якими перевагами володіє magic smile відбілювання зубів?

Це дуже популярна технологія, яка має безліч незаперечних переваг. Отримати їх в повній мірі можна тільки в сучасній клініці. До основних переваг треба віднести:
  • Швидке досягнення потрібного ефекту.
  • На міцність зубів не виявляється ніякого негативного впливу, емалеве покриття не піддається ніяким ризикам.
  • Відбілювання результативне завдяки унікальній формулі гелю і спеціальної лампи. Можна добитися освітлення до 12 тонів.
  • Результат зберігається досить довго.

На відбілювання зубів magic smile ціна цілком відповідає якісним характеристикам процедури. Можна на привабливих умовах зробити свою посмішку практично білосніжної без дискомфорту.