Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Реставрація фронтальна

Реставрація фронтальна
Реставрація фронтальних зубів заслуговує на особливу увагу, оскільки вони видимі при розмові і посмішці.
Реставрація фронтальних зубів - це процедура відновлення форми, естетичного зовнішнього вигляду, а також функцій зубів, які були пошкоджені карієсом або механічним способом. Відновлювати зуби за допомогою пломбувальних матеріалів.

Від стану фронтальних зубів залежить зовнішній вигляд людини, його комфорт, впевненість в собі і багато іншого. Але вони можуть пошкодитися в найрізноманітніших ситуаціях. Вирішити проблему допомагає кваліфікована реставрація фронтального зуба. Основним завданням стає відновлення природної структури, форми. Якщо це один зуб, треба зробити його якісно, щоб гарантувати гармонійне поєднання з іншими. Найголовнішим стає відновлення основних фізіологічних функцій. Наші професіонали гарантують ідеальну точність, якість за приємними цінами.

Якісна фронтальна реставрація зубів та її специфіка

Існує ряд ситуацій, в яких реставрація стає просто необхідною. Серед основних можна віднести:
  • Порушення цілісності кореня, що призводить до руйнувань зуба різного ступеня тяжкості.
  • Відколи, тріщини, зміни кольору та інші подібні дефекти.
  • Наявність щілини.
  • Корекція форми, без якої людина відчуває себе некомфортно.
Іноді процедура необхідна після звичайного пломбування порожнин, викликаних карієсом. Необхідно звертатися до перевірених професіоналам, тому що процедура має масу специфічних особливостей. Дуже важлива точність кожної маніпуляції, використання сучасного обладнання.
Процедура може проводитися по одному з двох методів - прямому і непрямому. У першому випадку відновлення відбувається за допомогою спеціального матеріалу безпосередньо в ротовій порожнині людини. Використовується унікальний склад, який ідентичний натуральному кольору, структурі і іншими показниками людського зуба. У другому випадку виготовляються різноманітні види коронок, накладок та інших подібних варіантів. Відбувається це на основі зліпків в спеціальній лабораторії.
Виконуватися реставрація зубів фронтальна може за допомогою мікропротезування, пломбувальних матеріалів, імплантації і т.д. Попередньо потрібен особливий процес підготовки, який передбачає діагностику. Спеціаліст ретельно оглядає ротову порожнину пацієнта, визначає під конкретні потреби оптимальний метод. Також потрібна професійна очищення зубів, з яких треба прибрати весь наліт. Санація рота відіграє не менш важливу роль, тому що дозволяє прибрати всі потенційно небезпечні джерела освіти інфекції.

Кваліфікована фронтальна реставрація зубів в Києві

У нас можна отримати кращі послуги в ретельно підготовлених умовах. Грамотна фронтальна реставрація зубів ціна якої у нас порадує всіх клієнтів, проводиться за сучасними стандартами, відрізняється ідеальним якостям. Серед основних переваг проходження даної процедури в нашій клініці можна відзначити:
  • Гарантія якості.
    Використання перевірених методик і кращих матеріалів.
    Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Спеціаліст для початку проводить діагностику, після чого вибирає оптимальний формат терапевтичного лікування. Запит фронтальна реставрація зуба Київ допоможе дізнатися про процедуру більше корисного, а також відшукати нас. Після завершення процедури посмішка буде по-справжньому привабливою.