Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Реставрація з фотополімерного матеріалу

Реставрація з фотополімерного матеріалу
Відмінними рисами реставрації з фотополімерного матеріалу є:
- високий рівень естетики, в тому числі широкі можливості вибору відтінку, який не буде контрастувати з натуральним кольором зубів. Запломбовані ділянки ніяк не відрізняються від кольору всього зуба.
- пломби з фотополімеру надійні і тримаються дуже довго. З їх допомогою вдається герметично закрити всі щілини зуба.
- крім того, фотополімер абсолютно гіпоалергенний.

Сучасні технології, які використовуються в стоматології, дозволяють домагатися відмінних результатів. Зараз реставрація зуба фотополімером є один з кращих варіантів завдяки масі переваг. Ще не так давно для реставрації використовувалися не найбезпечніші матеріали, ставилися коронки. Фотополімерний матеріал вважається ідеальним вибором. У нашій клініці можна розраховувати на оперативну реставрацію, навіть в найскладніших ситуаціях. Всі процедури проводяться на сучасному обладнанні кращими фахівцями. Попередня діагностика дозволяє оцінити фронт робіт. Це гарантує відмінну якість терапевтичного лікування.

Що таке реставрація зубів фотополімером?

Це сучасна технологія, яка відкриває нові можливості для відновлення зубів при найрізноманітніших пошкодженнях. Вона дозволяє зробити все максимально якісно і швидко, повернувши зубам нормальний стан. Гарантується естетична привабливість. Можна вибрати оптимальний відтінок, який не буде виділятися на тлі інших зубів.
За допомогою даної технології можуть вирішуватися різноманітні проблеми. Якщо карієс вразив зуби занадто сильно, потрібно дана процедура. Вона показана при запаленні пульпи, різноманітних механічних пошкодженнях, в разі значного стирання емалі і т.д. Кваліфікована фотополімерна реставрація зубів ціна якої залежить від ступеня пошкодження і інших чинників, вважається кращим варіантом.
Фотополімери відносяться до категорії композитних матеріалів. Випускаються вони у вигляді спеціального текучого матеріалу або пасти. Під вплив особливого освітлення відбувається затвердіння. Стоматологи навчилися ефективно відновлювати зубний ряд при найрізноманітніших пошкодженнях, використовуючи дану технологію. Правильна реставрація зубів фотополімером має масу переваг:
  • Долговечность эффекта благодаря повышенной прочности материалов.
  • Стойкость к износу готовой конструкции.
  • Возможность добиться нужного эффекта максимально быстро.
  • Пациент во время проведения процедуры не ощущает никакого дискомфорта и боли.
  • Не придется проходить длительный период реабилитации после завершения процедуры.
Значним гідністю стає і вартість. Правильно зроблена реставрація зубів фотополімером ціна якої доступна для більшості, дозволить отримати безліч переваг.

Кваліфікована фотополімерна реставрація зубів від кращих профі

У нашій клініці працюють досвідчені професіонали, які мають потрібні навички, знання, матеріали та обладнання. Все це складається в єдиний комплекс, який гарантує чудову якість. Навіть в самих непростих випадках реставрація проводиться оперативно, якісно, що дозволяє людині знову набути впевненості у своїй зовнішності, повернути привабливість усмішки.
Реставрація виконується за сучасними стандартами якості, що гарантує ідеальний результат. Діагностика дозволить визначити ступінь ураження, підібрати ефективну стратегію для терапевтичного лікування. Підсумком стає повне відновлення.