Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Первинна консультація, план лікування

Первинна консультація, план лікування
Первинна консультація в нашій клініці абсолютно безкоштовна. На консультації лікар детально огляне Вашу ротову порожнину, проконсультує по усіма додатковими питаннями і складе детальний план лікування з цінами.

Проблеми з зубами періодично виникають у кожного. Бажано почати їх рішення максимально швидко, не відкладаючи на потім. Чим раніше звернутися до професіоналів, тим вище шанси на якісне лікування. На першому етапі проводиться безкоштовна консультація, складається план лікування в стоматологи. Це своєрідна база, яка дозволяє отримати хороший результат потім.

Навіщо потрібен план лікування стоматологічного хворого?

Кожен пацієнт після звернення в стоматологічну клініку повинен пройти огляд, який дозволить дізнатися всі подробиці про стан ротової порожнини, ідентифікувати захворювання. Професіонал проводить огляд, розробляє спеціальний план, який буде містити методи і програму лікування. Консультація абсолютно безкоштовна. Вона дозволяє дізнатися, скільки може коштувати подальше лікування. Щоб дати відповіді на всі основні питання і потрібно складання плану лікування в стоматологи. Це його ключове завдання.
При першому зверненні в клініку відбувається знайомство з доктором. Пацієнт може поділитися всіма своїми скаргами. Спеціаліст вивчає проблему, яка була викладена. Проводяться спеціальні діагностичні заходи. Якщо випадок простий, то діагностика проводиться оперативно і при мінімальному використанні спеціального обладнання. Якщо випадок запущений, діагностика може дещо затягнутися.
Збір анамнезу являє собою своєрідну основу, яка допомагає скласти грамотний план лікування стоматологія. Спеціаліст отримує від пацієнта інформацію про його перенесені захворювання, травми, можливих алергічних реакціях на ті чи інші ліки. У цьому процесі немає ніяких дрібниць. Важливо з'ясувати все в деталях, які фіксуються в спеціальній медичній карті. Коли дані зібрані і зафіксовані, починається первинне обстеження і діагностика. Спеціаліст оглядає стан ротової порожнини. Якщо є необхідність, можуть призначатися додаткові діагностичні заходи, залучатися фахівці суміжного профілю. Є план лікування в стоматології зразок якого можна отримати на попередньому етапі.

Клініка терапевтичної стоматології і первинна консультація в ній

Звернувшись до нас можна отримати високоякісні послуги за чесними цінами. Попередня консультація дуже важлива, як і складання плану. Комплексний підхід обов'язково складається з таких компонентів:
  • Опис стану пацієнта, всіх проблем, виявлених під час обстеження.
  • Основні методи вирішення проблеми.
  • Терміни, етапи.
  • Вартість і т.д.
Завдяки комплексному складання плану можна домогтися ідеальної якості, тому що все буде виконуватися строго по етапах і у відповідності з основними стандартами якості. З нашою підтримкою терапевтична стоматологія Київ стає максимально доступною для всіх бажаючих. У клініці працюють сертифіковані експерти різних спеціальностей, які ідеально розбираються у всіх основних питань. Безкоштовна консультація допоможе дізнатися, які проблеми є у людини і як їх ефективно можна усунути.