Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Коронка металокерамічна на імпланті

Коронка металокерамічна на імпланті
На ринку зубного протезування існує безліч варіантів зубних коронок, зроблених з різноманітних матеріалів. Серед них дуже популярна металокерамічна коронка на імплант. Серед її основних переваг можна відзначити доступність конструкції і непоганий рівень міцності. Головне звернутися в хорошу стоматологічну клініку, щоб отримати повний набір переваг. Ми пропонуємо чесні ціни і краще обслуговування в Києві.

Що собою являє коронка на імплантат металокерамічна?

Це ортопедичні конструкції, в основі яких лежить використання металу або різноманітних сплавів. На каркас, виготовлений з металу, наноситься невеликий керамічний шар. По виду така коронка на імпланти не відрізняється від звичайної, яка встановлюється на попередньо обточений зуб. Однак у неї є деякі конструктивні особливості. Вона також більш складна у виробництві. Обумовлено це необхідністю використання абатмента, що представляє собою перехідник. Важливо використовувати металевий абатмент, щоб домогтися потрібного результату.

Щоб коронка металокерамічна на імплантат виглядала добре і прослужила довго, важливо дотримуватися основних правил під час установки. Вона складається з декількох основних етапів, серед яких зняття зліпків з щелепи, яке проводять досвідчені фахівці. У спеціалізованій лабораторії відбувається виготовлення каркаса, куди наноситься керамічна маса. Після цього відбувається процес випалювання в умовах високих температур. Потім виріб покривається за допомогою спеціальної глазурі. На завершальному етапі здійснюється примірка і безпосередня установка. За допомогою сучасних технологій якість процесу виготовлення максимально підвищується, як і якість установки.

Якісне виготовлення металокерамічної коронки гарантує відмінний результат. Важливо також правильно організувати установку. У класичному випадку імплант вставляється в ясна, де зашивається. Після закінчення приживлення ставиться коронка. Фіксуватися вона може різними способами, серед яких цементний і гвинтовий. У першому випадку використовується спеціальний композитний клей. Другий характеризується підвищеним рівнем надійності. Абатмент з'єднується з коронкою за допомогою гвинта.

Металокерамічна коронка на імпланті і її переваги

У неї є кілька важливих переваг, які роблять її по-справжньому затребуваною:
  • Адекватна вартість. За співвідношенням ціни і якості це один з найкращих варіантів на сучасному ринку стоматологічних послуг.
  • Надійність.
  • Міцність.
Щоб отримати всі основні переваги в повному обсязі, важливо звернутися в сучасну клініку. В нашій клініці установка металокерамічної коронки проходить в ретельно підготовлених умовах кваліфікованими експертами, що гарантує відмінний результат. Можна розраховувати на оперативність, комплексний підхід і адекватні ціни. Консультація допоможе розібратися у всіх деталях на попередньому етапі. Ми гарантуємо краще виготовлення металокерамічних коронок і якісну установку.