Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Коронка цирконієва на імпланті

Коронка цирконієва на імпланті

Протезування зубів за допомогою цирконієвих імплантів дуже популярне в Україні, тому що це гарантія надійності, безпеки і довговічності. Сучасні технології лежать в основі надання послуги. У нашій клініці гарантується контроль над якістю на всіх етапах. Тому імпланти з цирконію прослужать довго, не викликаючи ніякого дискомфорту. Для відновлення зуба таке рішення вважається одним із найпрактичніших і надійніших.

Цирконієвий імплант: види і переваги

Є кілька основних різновидів таких імплантів. Коронка може повністю виготовлятися з цирконію. Цей варіант застосовується при установці бічних протезів. В умовах лабораторії відбувається підфарбовування коронки, щоб вона досягла нормального кольору, максимально схожого на натуральний. Використовуватися може також комбінація цирконію і спеціального керамічного покриття. Для передніх зубів такий варіант вважається кращим через свої естетичні параметри. На цирконієві імпланти ціна залежить від обраного методу. У нас можна розраховувати на надання послуги за вищими якісними стандартами.


У конструкціях немає металу, що підвищує ступінь ідентичності натуральним зубам. Матеріал характеризується підвищеним рівнем міцності і надійності в порівнянні з керамічними і металокерамічними коронками. Обумовлено це використанням унікальної технології у виробництві. Імпланти такого формату надійно виконують всі свої основні функції, серед яких жувальна. Маса невелика, що робить експлуатацію максимально комфортною. Між протезом і іншими зубами НЕ буде зазору, що скорочує до мінімальних показників ризики виникнення карієсу. Важливою перевагою вважаються гіпоалергенні характеристики коронок такого типу.

На цирконієвий імплант ціна цілком виправдана великою кількістю переваг. До головних переваг даного типу можна віднести:

  • Натуральний зовнішній вигляд.
  • Високий рівень точності під час виготовлення.

  • Не піддається деформаційним процесам під час експлуатації.
  • Можна не видаляти нерв і т.д.

Перед установкою коронки потрібна спеціальна підготовка, що складається з заміни пломб низької якості. Також треба вилікувати карієс, зачистити і запломбувати всі проблемні канали.

Чому замовити імплант з цирконію варто в нашій клініці?

Стоматологічна клініка Dental Art володіє всіма потрібними можливостями та ресурсами, щоб гарантувати високу якість послуг, що надаються. Сертифіковані експерти підберуть під кожен окремий випадок оптимальний тип коронки, забезпечать високу якість виконання робіт, безболісність і безліч інших переваг. Пильна увага приділяється кожному важливому етапу створення та встановлення. Пацієнт готується до встановлення за всіма правилами, враховується кожен нюанс.
З нами імпланти з цирконію дозволяють зробити привабливу посмішку. Вона буде зберігатися максимально довго завдяки високій якості протезів, використання перевірених технологій в установці. Вартість визначається після проведення консультації.