Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Трансплантація зуба / м'яких тканин

Трансплантація зуба / м'яких тканин
В силу обставин, на які ніяк не можна вплинути, людина може втратити власного здорового зуба. Це реальна проблема, але її можна ефективно вирішити за допомогою кваліфікованих фахівців. Існує така послуга, як трансплантація зуба. У багатьох європейських країнах ця послуга популярна протягом багатьох років. В Україні вона поки що не так затребувана. Але за допомогою досвідчених професіоналів цілком реально домогтися гарного результату.

Професійна трансплантація зубів і її відмінні характеристики

Представляє вона собою дуже непросту процедуру, приймають участь в реалізації якої різні фахівці. Все залежить від кожного окремого випадку. Фахівці працюють спільно над вирішенням поставлених завдань. Стоматологічна клініка надає для цього всі необхідні умови і ресурси. В процесі застосовується сучасна техніка і сертифіковане обладнання. Наша стоматологічна клініка має все це в повному обсязі, що гарантує всім пацієнтам відмінний результат.
Кваліфікована трансплантація зуба ціна якої залежить від ряду факторів, передбачає заміщення одного зуба на інший. Він може рости в неправильному положенні або просто бути зайвим. Нерідко використовується в таких цілях зуб мудрості, який є марним для людини. Процедура передбачає безліч різних маніпуляцій. Звичайно потрібно прийом антибіотиків курсом. Після оперативного втручання величезну роль відіграє правильна гігієна ротової порожнини. Відновлювальний період займає близько половини місяця. Виконується періодично і рентген, який дозволяє відстежувати особливості процесу загоєння, адаптації зуба на новому місці. Якщо все пройшло правильно, зуб буде нормально виконувати всі свої основні функції.
У деяких складних ситуаціях може знадобитися трансплантація ясна. Це теж непроста процедура, яка має масу нюансів і тонкощів. Дефекти м'яких тканин в ротовій порожнині іноді можуть призводити до серйозних проблем, які вимагають якісного рішення. Якщо ясна прикріплена неякісно, можуть виникнути проблеми з зубом, здатні привести до випадання. Щоб зберегти його, треба провести трансплантацію м'яких тканин.Трансплантация зубов и мягких тканей в Киеве
У столиці мало хто клініки пропонують відповідну послугу. У нас її можна отримати з гарантією високої якості і надійності. Зараз трансплантація зуба тривалість процедури якої залежить від ряду факторів, потрібно деяким людям. Ми намагаємося зробити, щоб все пройшло максимально якісно, комфортно і надійно. Для цього є необхідні умови, сучасне обладнання. Головне, що в клініці працюють тільки сертифіковані фахівці з великим досвідом.
Відновити зуби трансплантація допомагає в деяких ситуаціях. Зазвичай вона застосовується в крайніх випадках, коли рішення проблеми іншими методами неможливо. У нас можна розраховувати на індивідуальний підхід, професійні консультації, адекватні ціни і безліч інших важливих переваг.