Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Лікування альвеоліту (кюретаж, альвостаз ...)

Лікування альвеоліту (кюретаж, альвостаз ...)
Альвеолiт являє собою захворювання зубної лунки, яке зазвичай з'являється після видалення зуба. У лунці, яка утворюється після видалення, починаються запальні процеси. Серед основних ознак можна відзначити хворобливі відчуття в відповідному місці. Вони прогресують з часом. Тому альвеоліт лікування стає важливим кроком, що дозволяє повернути комфорт. В нашій стоматологічній клініці можна розраховувати на високу якість послуги, точність і адекватні ціни.

Як відбувається лікування альвеоліту?

Якщо після видалення зуба загоєння проходить правильно, в порожнині з'являється твердий згусток. При наявності проблем він буде м'яким. Ознакою захворювання можуть виявитися збільшені лімфатичні вузли під щелепою. Якщо вони були виявлені, треба звернутися до професіоналів. Альвеолит лікування вдома є не лучним варіантом, тому що потрібна кваліфікована допомога. Бажано, щоб вона була надана якомога швидше. Після проведення огляду фахівець зможе встановити причину почався запалення, підбере оптимальне лікування.
Хворобливі відчуття в лунці в день видалення є нормальним явищем. Вони поступово слабшають, а через кілька днів пропадають повністю. З різних причин процес загоєння може порушуватися, наприклад, через проникнення інфекції. Альвеолит володіє деякими характерними симптомами:
  • Через кілька днів після видалення виникає пульсація і біль в місці лунки.
  • Під час візуального огляду помітні запальні ознаки, серед яких почервоніння, набряклість.
  • Температура тіла може підвищуватися приблизно на півтора градуси.
  • Виникнення гнійних виділень в лунці.
  • Сусідні зуби і ясна виявляють підвищену чутливість під час вживання чогось гарячого або холодного.
  • Загальна слабкість і т.д.

Якщо були виявлені такі симптоми, краще негайно звернутися до фахівців. Вони зроблять своєчасне лікування альвеоліту лунки. Не можна його ігнорувати, тому що ситуація може ускладнитися. Діагноз стає після проведення візуального огляду. Щоб його підтвердити точно, може бути проведено рентген. Альвеолит після видалення зуба лікування складається з декількох етапів. Зазвичай виконується анестезія, промивається лунка, очищається. Звідти віддаляються всі сторонні предмети.

Альвеолит лунки зуба лікування в надійній клініці

Щоб швидко позбутися від больових відчуттів, привести зубну лунку в порядок, треба звернутися в перевірену клініку. У нас працюють сертифіковані фахівці, які мають якісне обладнання для надання допомоги пацієнтам. Є в арсеналу і кращі витратні матеріали, все інше. Тому гарантується точність, швидкість і надійність. У будь-якому випадку незалежно від ступеня ураження фахівці зможуть усунути проблему. Це дозволяє прибрати запальні процеси. На лікування альвеоліту ціна залежить від складності захворювання і його стадії. Але у нас завжди можна розраховувати на оптимальне співвідношення ціни і якості, а також всі необхідні гарантії.