Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Коронка керамічна на імпланті

Коронка керамічна на імпланті
Існує великий асортимент коронок на імпланти, серед яких виділяються керамічні. Це обумовлено оптимальним співвідношенням ціни і якості. У нашій клініці можна отримати гарантію якості, надійності і безліч інших переваг. Якісно підібрана і встановлена керамічна коронка на імплантат ціна якої визначається після консультації, стане непоганим вибором для багатьох.

Чем хороши керамические коронки на импланты?

Такий варіант популярний з багатьох причин, серед яких унікальні властивості матеріалу. Він упродовж тривалого часу активно використовується під час виготовлення протезів. Головним достоїнством вважається високий рівень біологічної сумісності. Міцність також знаходиться на хорошому рівні. Полірується матеріал без особливих проблем, що дозволяє надати йому привабливий зовнішній вигляд і потрібний колір.
Процес установки складається з декількох ключових етапів. Треба підібрати оптимальний тип коронки, зняти відбитки з зубів, приміряти її на імплант. Коли все зроблено, відбувається фіксація готової коронки. Наші співробітники використовують перевірені системи і надійні технології. Це гарантується ідеальне якість. Кожна керамічна коронка на імпланти, встановлена у нас, відповідає усім стандартам. Тому можна розраховувати на тривале використання без виникнення будь-яких проблем.
Міцна пресована кераміка вважається хорошим вибором завдяки надійності. Щоб коронка була зроблена точно, потрібно підготувати основу. Вона дозволяє забезпечити естетичну привабливість і комфортність. Закріплення відбувається з допомогою спеціальної гвинтика. Його шахта закривається особливим матеріалом для пломбування. Він ретельно підбирається, щоб бути одного кольору з коронкою, що робить її потім непомітною. До головних достоїнств можна віднести:
  • Естетичну привабливість.
  • Безпека у використанні, тому що матеріал не викликає роздратування слизових оболонок ротової порожнини.
  • Точність виготовлення, тому що в основі лежить використання сучасних технологій.
  • Тривалий експлуатаційний термін.

Якісна керамічна коронка на імпланти Київ коштує порівняно недорого. Головне звернутися в перевірене місце, щоб отримати гарантію якості і всі інші достоїнства. Наша стоматологічна клініка володіє для цього всім необхідним.

Доступна і якісна коронка на імплантат керамічна в Києві

У столиці в даній сфері працює чимало клінік і приватних кабінетів, серед яких треба вибрати самий перевірений варіант. Це стане своєрідною гарантією якості і надійності. Наша клініка має потрібними ресурсами, якісним обладнанням. У ній працюють кваліфіковані кадри, які гарантують ідеальну точність, відповідність всім стандартам і приємні ціни. Запит керамічна коронка на імплантат ціна Київ допоможе нас швидко відшукати. Попередня консультація дозволить розібратися в тонкощах процедури, дізнатися про вартість та інших нюансах. На виконані роботи ми надаємо гарантію.