Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Подовження анатомічної коронки

Подовження анатомічної коронки
Бажання мати привабливу посмішку є цілком природним для більшості людей. Не кожен їй володіє, але за допомогою сучасних стоматологічних технологій можна отримати відмінний результат. У деяких випадках потрібно подовження анатомічної коронки зуба. Ця процедура дозволяє сформувати правильний ясенний контур.

Хірургічне подовження коронки і його ключові особливості

Подовження відповідної частини зуба вважається важливою процедурою, яка дає можливість привести його в повний порядок. Процедура часто призначається за естетичними, пародонтологічним або з інших причин. До естетичних можна відзначити порушення контуру ясна декількох або одного зуба, занадто короткі природні коронки, поліпшення зубної гігієни та багато іншого.
Іноді процедура необхідна, щоб зберегти зуб. В результаті патологічної стертості довжина зуба може бути скорочена. Нижче контуру ясна може утворитися карієс, що також призводить до відповідної процедури. Стане в нагоді вона може, коли потрібно провести реставрацію зуба, встановити протез при повному руйнуванні коронки. Популярною причиною стає і пародонтоз, коли видаляються зубодесневиє кишені.
Кваліфіковане хірургічне подовження анатомічної коронки зуба дає можливість ефективно вирішити будь-які з вищеописаних проблем. Головне звернутися в сучасну стоматологічну клініку, в якій працюють грамотні професіонали, використовуються сучасні технології та матеріали.
Є кілька основних методів подовження коронки зуба. Найпоширенішим прийнято вважати хірургічний. Він передбачає видалення частини ясен або кістки, після чого хірурга надає нову форму відповідного контору. Правильно проведене хірургічне подовження коронки зуба дозволяє отримати відмінний результат. Така методика зазвичай використовується під час корекції ясенний різновиди посмішки, під час реставрації і т.д.
Щоб домогтися потрібного результату, потрібно скласти ретельний план. В його основі лежить огляд у стоматолога. Враховується безліч факторів, серед яких:
  • Стан щелепної кістки.
  • Естетичні особливості посмішки, пропорції зуба.
  • Будова зубних коренів і т.д.

Тільки досвідчений професіонал зможе провести якісний огляд, враховуючи всі нюанси. Це дозволить розраховувати на якісне надання послуг.

Ефективне хірургічне подовження зуба в Києві

Багатьом потрібно така процедура в столиці. Працює чимало клінік і приватних кабінетів, серед яких важливо віддати перевагу кращим фахівцям. У нашій клініці можна отримати гарантію якості, оперативності, надійності і багато інших переваг. Забезпечується кращий ефект, тому що подовження зубів проводиться за сучасними стандартами і на основі індивідуального підходу.
Попередньо проводиться діагностика, оцінюється стан зубів, ясен і всього іншого. Консультація у різних фахівців допоможе домогтися потрібного ефекту. Вибирається відповідний під конкретні потреби метод, що забезпечує ідеальний результат втручання.