Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Пластика вуздечки губи

Пластика вуздечки губи
Вуздечка губи являє собою перемичку на слизовій оболонці, за допомогою якої відбувається кріплення губи до кістки щелепи. Вона не повинна доставляти людині ніяких проблем і дискомфортних відчуттів. Але в деяких ситуаціях через патологію в розвитку виникають деякі неприємні відчуття. У такому випадку може знадобитися пластика вуздечки верхньої губи. Важливо звернутися для проведення пластики до фахівців з досвідом, які зможуть гарантувати точність, ефективність та інші переваги.

Пластика верхньої вуздечки губи і її основні особливості

Вона являє собою операцію, коли підрізає відповідна тканину. Вуздечка є частиною порожнини рота, яка має вигляд складки. Утворюється вона на слизовій оболонці, виконує важливі функції. Основною вважається фіксація верхньої губи до щелепи. У нормальному стані вуздечка знаходиться на відстані приблизно в пів сантиметра від різців спереду. Вона може бути укороченою, що проявляється в сильному заході за ділянки різців. Патологію можна виявити без особливих проблем під час проведення візуального огляду.
Якщо вуздечка розвивається нормально, людина може без проблем вимовляти практично всі звуки. Чи не виникає ніяких проблем з відкриванням і закриванням рота. При наявності дефектів губа не може рухатися нормально, що призводить до неприємних ускладнень, пов'язаних з її функціонуванням. Пластика дає можливість запобігти різноманітні неприємні наслідки. Наприклад, вдасться уникнути серйозних проблем з вимовою слів. Занадто коротка вуздечка може провокувати виникнення діастеми, відтягування ясна. Через аномального кріплення є ризики виникнення нестійкості зубів, що призведе до оголення області в районі коренів. Відповідно підвищиться чутливість. Якщо вуздечка буде занадто широкою, в ній може скупчуватися багато частинок їжі, почне утворюватися наліт. Тому потрібно пластика вуздечки верхньої губи Київ, яка при правильному проведенні дозволяє позбутися від подібних проблем. Процедура може знадобитися не тільки для боротьби з подібними наслідками, а й для лікування запальних патологій в ротовій порожнині.

Пластика вуздечки губи в Києві

Зараз підрізання вуздечки верхньої губи лазером вважається оптимальним варіантом, тому що гарантує точність, якість і інші переваги. Сучасні технології в значній мірі спрощують дану формальну процедуру. Найкраще робити операцію ще в дитячому віці. Але вона може бути досить простий, якщо зробити її в підготовлених умовах будь-якій людині. Щоб підрізати вуздечку верхньої губи ціна якої залежить від ряду факторів, краще звернутися в перевірену клініку. У нас можна розраховувати на якісну консультацію, адекватні ціни, гарантію безпеки і інші переваги.
Кваліфікована пластика вуздечки нижньої губи або верхньої у нас проводиться у відповідності з усіма правилами та нормами. Можна розраховувати на індивідуальний підхід. Вартість залежить від складності кожного окремого випадку.