Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Коронка CAD / CAM PMMA на імпланті

Коронка CAD / CAM PMMA на імпланті
Стан зубів безпосередньо впливає на здоров'я всього організму людини. Деякі до останнього звикли відтягувати похід до стоматолога, що призводить до неприємних наслідків. Але сучасні технології роблять лікування і навіть протезування максимально ефективним пі практично безболісним. Тимчасові коронки cad cam можуть знадобитися в різних випадках, серед яких захист зубів, підготовлених до протезування. Коронки такого типу виконують естетичні функції і терапевтичні. Вони дозволяють приховати імплант від сторонніх очей.

Що собою являють cad cam коронки?

Такі коронки відносяться до категорії тимчасових. Вони встановлюються на імплант, поки не будуть підготовлені основні. Серед їх основних функцій можна відзначити:
  • Запобігання больових відчуттів, якщо протезування відбувається без попереднього видалення нервів.
  • Приховування зубної кукси.
  • Запобігання від зсуву.
  • Не дає яснах зарости і т.д.

Існує кілька основних методик виробництва таких коронок, кожен з яких володіє унікальними особливостями. Прямий метод являє собою поширений варіант, коли коронка створюється буквально під час прийому пацієнта. Для початку знімається зліпок за допомогою силікону. Зазвичай виготовлення конструкції займає тривалий час, через що потрібно тимчасова. Зліпок надягають на зуби, після чого він знімається. Там залишається тимчасова коронка, яка затверділа. Для більш якісного прикріплення може використовуватися спеціальний цемент.
Методика може бути непрямий. Головною відмінністю від вищеописаного способу є виготовлення в спеціалізованій лабораторії, яке займає один або два дні. З зліпка створюється гіпсова модель. Після цього відбувається фіксація за допомогою тимчасового цементу. Такий метод має деякі плюсами, серед яких надійність і міцність. Зараз коронки cad cam Київ використовуються досить часто.

Доступні ціни на коронки cad cam в Києві і особливості їх установки

В нашій стоматологічній клініці можна розраховувати на адекватні ціни на такий різновид коронок. Полиметилметакрилат (PMMA) являє собою синтетичний матеріал, який часто використовується для виробництва тимчасових коронок. Вони мають масу переваг, серед яких адекватна вартість. Також до плюсів відносяться терміни виготовлення. Не потрібно використовувати в процесі складне устаткування, що прискорює процес. Гарантується відмінну якість і надійність, якщо звернутися в нашу клініку.
Можна підібрати якісні коронки, які нагадують за формою і кольором справжні зуби. Вони темніють з часом, але це не критично, тому що все одно проводиться заміна на постійні. Ми намагаємося пропонувати краще співвідношення ціни і якості на такі коронки, які встановлюються на імплант. Вони є багатофункціональними, тому що установка дозволяє зменшити біль під час протезування і т.д. Установка відбувається також без больових відчуттів і досить швидко. В основі нашої роботи лежать сучасні стандарти якості.