Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Операція синус-ліфтинг закритий / відкритий

Операція синус-ліфтинг закритий / відкритий
Синус ліфтинг являє собою спеціальну процедуру, яка потрібна іноді під час імплантації зубів в верхню щелепу. Обумовлено це специфічним розташуванням даної щелепи. Знаходиться вона безпосередньо під гайморової пазухою. Відповідно може не вистачити кісткової тканини для повноцінної імплантації. Проблема вирішується за рахунок нарощування кістки за рахунок підняття дна цієї самої пазухи. Процедура проводиться за кілька місяців до імплантації, щоб встигла утворитися нова тканина відповідної товщини.

Коли потрібна операція синус ліфтингу і якими особливостями вона володіє?

Процедура потрібно, коли неможливо вставити імпланти в верхню щелепу традиційним способом. Ефективне знеболення стає основою якісної процедури. Існує відкритий і закритий синус ліфтинг. Кожен варіант має унікальні особливості. Закритий вважається менш травматичним методом. Процедура триває недовго, проводиться в простих випадках, коли товщина кістки відносно велика.
Іноді потрібно відкритий синус ліфтинг, який представляє собою більш складну процедуру. На її виконання потрібно близько години. Якщо товщина кістки менше 7 мм, вибирається такий тип. Він передбачає висвердлювання отвору в пазусі, через яке вона відсувається.Отвір заповнюють за допомогою спеціальної тканини штучного або натурального походження. На формування власної кістки йде в середньому близько п'яти місяців.
Володіє процедура деякими особливостями, серед яких освіта набряку на обличчі після завершення. Зазвичай він зникає вже через кілька днів. Протягом трьох або чотирьох тижнів після оперативного втручання важливо дотримуватися рекомендацій хірурга. Це дозволить скоротити до мінімуму ризики виникнення ускладнень. Найчастіше імпланти синус ліфтинг потрібно при таких показаннях:
  • Вікові зміни, які призводять до скорочення товщини кістки.
  • Специфіка анатомічної будови кістки.
  • Атрофія кістки після видалення зуба. Згодом після видалення кісткова тканина стає все тоншою через відсутність навантаження.

Якісний синус ліфтинг зубів в Києві

Дана послуга може знадобитися багатьом людям, у яких є актуальні проблеми з розмірами кісткової тканини на верхній щелепі. Не можна нормально встановити імплантат, якщо не провести попередню підготовку. Саме ця процедура і дозволяє зробити її. У Києві наша клініка пропонує одним з найпривабливіших умов. У розпорядженні досвідчених фахівців є необхідне обладнання, тільки сертифіковані матеріали від кращих виробників.
З нами імплантація синус ліфтинг гарантовано опиняться якісними. Попередня консультація досвідченого хірурга дозволить розібратися в деталях, отримати вичерпні відповіді на свої питання. Весь персонал стоматологічної клініки має сертифікати, що підтверджують кваліфікацію. Кожен пацієнт отримує гарантію якісного виконання спеціального ліфтингу у відповідності з усіма стандартами за адекватною вартості.