Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Фіксація брекет-системи металевої

Фіксація брекет-системи металевої
Багато людей недооцінюють важливість правильного прикусу. Він є не тільки гарантією рівних зубів, але і забезпечує правильний контакт між верхнім і нижнім зубними рядами. Для порожнини рота і безпосереднього здоров'я зубів це грає неймовірно важливу роль. Через неправильного прикусу можуть виникати різноманітні проблеми з суглобами, м'язами в цьому районі. Також буде підвищена стертість зубів, чутливість і багато інших проблем. Щоб вирішити таку проблему потрібно фіксація брекет системи металевої. Цей варіант вважається одним з найпоширеніших завдяки доведеної ефективності.

Правильна фіксація металевих брекетів - гарантія ефективності

Брекети являють собою спеціальну конструкцію, за допомогою якої можна виправити у людини прикус. Система може виготовлятися з металу. Вона надає тривалий і спрямовану дію на зубний ряд, дозволяючи рівняти його і змінювати прикус. До складу системи зазвичай входить спеціальна дуга і замочки. Для кріплення використовуються особливі гачки або система затискачів. Якщо прикус порушений, доцільно звернутися до ортодонта в перевірену стоматологічну клініку. Це буде єдино правильний крок, який дозволить привести себе в порядок.
Зараз популярні брекети металеві лингвальная фіксація яких здійснюється за особливим стандартам. Установка і фіксація виробляються після проведення діагностики. Лікар повинен ретельно оглянути людини, підібрати оптимальну систему. Процес включає в себе велику кількість додаткових процедур. Під конкретну ситуацію вибирається потрібна система. Процедура відрізняється відсутністю больових відчуттів, займає порівняно невелику кількість часу. При установці системи на обидві щелепи рідко вдається обійтися одним відвідуванням. Потрібно період звикання. Адаптація зазвичай триває близько двох тижнів. У перший час можуть виникати різні проблеми, пов'язані з натиранням щік або губ частинами системи. Іноді потрібно попереднє вирівнювання перед процесом фіксації.

Кваліфікована фіксація металевих брекетів в Києві

Під час первинного огляду можна отримати професійну оцінку стану ротової порожнини. Спеціаліст оглядає особливості прикусу і розташування зубного ряду. Первинний огляд дозволяє знайти ефективне рішення проблеми. Додаткова діагностика покращує результати. З нами фіксація металевих брекетів Київ пройде максимально ефективно. До основних плюсів проходження даної процедури в нашій клініці можна віднести:
  • Індивідуальний підхід.
  • Наявність великого досвіду у фахівців.
  • Використання кращих матеріалів і технологій.
Ми використовуємо комплексний підхід, який гарантує відмінний результат. Для конкретного пацієнта розробляється правильна система, яка буде ідеально підходити під його фізіологічні особливості. Якісна фіксація металевих брекетів ціна якої у нас найприйнятніша в столиці, гарантує досягнення потрібних результатів. Фахівці роблять все можливе, щоб система не викликала дискомфорту.