Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Фіксація брекет-системи самолігуючої

Фіксація брекет-системи самолігуючої
Багато людей мають проблеми з прикусом, ступінь тяжкості яких може значно відрізнятися. За допомогою спеціальних конструкцій ортодонти можуть допомогти виправити дефект. Серед них виділяється самолігуючі металева брекет система. Її головною відмінністю вважається відсутність стандартного кріплення замків. Відбувається фіксація дуги безпосередньо замку за допомогою спеціальних кліпс і засувок, які візуально непомітно. Такий формат корекції відрізняється більш швидкими темпами, є більш зручним.

Сапфірове самолігуючі брекет система і її характерні особливості

Такий формат системи дуже популярний в сфері виправлення прикусу. Обумовлено це наявністю великого кількості різноманітних переваг. Серед найбільш очевидних можна відзначити:
  • Швидке звикання, яке відбувається без проблем.
  • Простота установки і знімання.
  • Зуби вирівнюються на кілька місяців швидше, ніж у випадку використання лігатурних конструкцій.
  • Безпека для здоров'я і захист від алергічних реакцій. У виробництві використовується спеціальний метал, який ідеально підходить для особливо чутливих пацієнтів.
  • Простота в догляді і багато іншого.
У таких брекетах рівень тертя зовсім невеликий, тому що дуга є рухомою. При зміні положення зубів не відбувається ніяких хворобливих реакцій. Дуга не буде сильно тиснути, як у випадку з іншими видами подібних конструкцій. Якісна самолігуючі керамічна брекет система Київ відрізняється підвищеним комфортом у використанні. Важливим плюсом вважається невеликий розмір брекетів, тому що там немає додаткових деталей. Відповідно відбуватиметься набагато менше скупчення нальоту на зубах.
Під час проведення первинного огляду в нашій клініці лікар розповість про всі деталі, допоможе розібратися в нюансах, терміни і інші нюанси. Після огляду вибирається оптимальний тип системи, яка буде по-справжньому комфортною і ефективною у використанні. Етап лікування досить тривалий. Зазвичай це рік або два, коли потрібно буде носити брекети. Приблизно раз в два місяці потрібно приходити на прийом для проведення професійного чищення. Однак результат безумовно заслуговує таких зусиль, тому що можна буде отримати ідеальну посмішку. У нашій клініці самолігуючі брекет система ціна якої цілком виправдана, може бути встановлена кращими фахівцями.

Качесвтенная самолігуючі металева брекет система в Києві

Все більша кількість людей починає замислюватися над гарною посмішкою. За допомогою такої системи вона стає цілком доступною для більшості бажаючих. Головне звернутися до професіоналів, які зможуть реалізувати всі за сучасними якісними стандартами. З нами самолігуючі система брекети Київ буде ідеальним вибором. Фахівці проконсультують по всіх деталей, зорієнтують за цінами. Можна розраховувати на ідеальне співвідношення ціни і якості установки такої системи в нашій стоматологічній клініці. В процесі використовуються кращі матеріали, перевірені технології, дається гарантія якості.