Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Фіксація брекет-системи керамічної

Фіксація брекет-системи керамічної

Керамічні брекет-системи є одним з оптимальних варіантів, тому що поєднують в собі високі показники ефективності і непогані естетичні характеристики. Такі системи були багаторазово вдосконалені з часом початку свого використання. Зараз фіксація керамічних брекетів вважається одним з кращих методів виправити посмішку, зробити її практично ідеальною. У нашій клініці можна розраховувати на якісну професійну фіксацію, дотримання основних стандартів, приємні ціни і багато інших переваг.

Керамічні брекети - ефективність і надійність

У виробництві використовуються спеціальні матеріали, які гарантують відмінний ефект. Конструкції можуть бути лігатурними і самолігуючі. Фіксація відбувається до зовнішньої зубної поверхні. Відрізняються системи за типом фіксування. Керамічні замки мають оптимальні експлуатаційні характеристики. Вони дуже схожі на металеві.

Поступово керамічні брекети Київ вибирає все більшу кількість людей. Пов'язано це з бажанням зробити свою посмішку більш привабливою. Рівні зуби представляють собою не тільки показник естетичної привабливості, але і здоров'я. Добре, коли прикус правильний. Це позитивно впливає на здоров'я всього організму.

Якісно виконана брекет система керамічна після фіксації стає практично непомітною, що є її головною перевагою. Структура є напівпрозорої, завдяки чому керамічні замки зливаються із зубною тканиною. Ортодонтичні дуги виконуються в білому кольорі, що також добре впливає на естетичні показники.

Для більшості людей такі системи стають ефективним способом отримати привабливу посмішку. Висока точність виконання паза є важливим параметром, який гарантує ефективність лікування. За допомогою сучасних технологій вдається домагатися таких показників точності. У нашій клініці можна розраховувати на еталонний результат за чесними цінами.

Міцність таких систем знаходиться на непоганому рівні. Важлива і міцність фіксації. Для цього використовуються спеціальні матеріали. Багато що залежить і від типу решітки в системі. Наші фахівці намагаються підбирати кращі матеріали і міцні системи, щоб під час використання не виникало ніяких додаткових проблем.

Краща ціна на керамічні брекети в Києві

Наша клініка пропонує найчесніші ціни на фіксацію таких систем. Вона проводиться в ретельно підготовлених умовах, що гарантує досягнення відмінного результату. Лікуванням займаються досвідчені професіонали, які мають необхідне обладнання, кращі витратні матеріали. Професійна фіксація керамічних брекетів ціна якої в нашій клініці максимально доступна, дає можливість привести посмішку в порядок, зробити зуби по-справжньому здоровими і привабливими.

Крім кращої ціни можна отримати і оптимальний сервіс. Під час первинного огляду можна задавати фахівцеві всі запитання. Це дозволить розібратися в деталях, дізнатися про всі переваги керамічних брекетів.