Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Протез частковий (1-3 зуба)

Протез частковий (1-3 зуба)
Часткова втрата зубів є поширеною проблемою. Для її вирішення можуть використовуватися частково знімні протези. Вони являють собою ефективне рішення, яке дає можливість відновити зуби. Протезування зубів за допомогою цього методу дозволяє встановити жувальні зуби на одній або по обидва боки щелепи. Протезування такого типу може використовуватися в якості своєрідної підготовці до використання постійного протеза.

Часткове знімне протезування зубів і його основні аспекти

Воно використовується зазвичай, коли немає кількох зубів. Але обов'язковим є наявність декількох здорових зубів, які стають основною для кріплення знімною конструкції. У більшості випадків така технологія використовується, коли немає жувальних зубів. Виготовлятися вона може зі спеціальної пластмаси. Застосовуються там і гачки, які використовують для фіксації. Виготовляються вони з металу.

Зараз часткове протезування зубів застосовується досить часто для відновлення жувальної функції. Також воно дозволяє повернути людині можливість повноцінно розмовляти, гарну посмішку. Процедура поширена через відносно невеликий вартості. Це важливий фактор для більшості відвідувачів стоматологічної клініки. Є кілька основних показань для застосування даної процедури:

  • Відсутність одного або декількох зубів.
  • Відсутність всіх зубів на одній щелепі.
  • Коли неможливо встановити імпланти.

Існує велика кількість різноманітних видів конструкцій. Наприклад, частково знімний зубний протез може виготовлятися з різних матеріалів. Є комбіновані варіанти і т.д. Завдяки такому різноманіттю фахівець під конкретні потреби і фінансові можливості пацієнта зможе знайти ідеальне рішення. Для відновлення жувальних функцій використовуються пластинкові протези. Вони виготовляються з акрилу або нейлону. Кріплення відбувається за допомогою використання опорних зубів і спеціальних замків. Головним достоїнством конструкції вважається невисока вартість і гідні естетичні характеристики. Швидкість установки також можна віднести до переваг.

Замовити частковий знімний протез в Києві

Якщо виникли відповідні проблеми з зубами, варто розглянути часткове протезування як ефективний спосіб вирішення. Наша стоматологічна клініка має великий досвід і необхідним обладнанням, що дозволяє задовольнити основні потреби пацієнтів. Кожен знімний протез частковий у нас відрізняється високою якістю, відповідає всім ключовим стандартам у цій сфері. Тому можна розраховувати на гарантію ефективності у використанні і інші достоїнства.

Сертифіковані співробітники намагаються провести всі маніпуляції максимально якісно і безболісно для пацієнтів. Тому частковий знімний зубний протез встановлюється швидко і надійно. Після установки треба періодично відвідувати стоматолога для проведення профілактичного огляду. Також важливо дотримуватися основних правил догляду за ним.