Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Протез знімний бюгельний кламерний

Протез знімний бюгельний кламерний
Бюгельне протезування є один з найпоширеніших сучасних методів, що застосовуються для відновлення зубного ряду. Якщо використовувати знімний бюгельний протез, можна добитися непоганого якісного ефекту. Він застосовується, коли є достатня кількість здорових зубів, що дозволяють зафіксувати протез.

Якими особливостями володіє частковий знімний бюгельний протез?

Такий протез має деякими відмінностями в порівнянні з традиційним знімним варіантом. До них відноситься використання особливого дугового каркаса, який встановлюється в ротовій порожнині. Завдяки йому вдається правильно розподілити навантаження під час жування їжі. Важливим моментом є скорочення навантаження на опорні зуби, що позитивно впливає на термін життя. Скорочуються ризики розхитування і випадання.
Якісний частково знімний бюгельний протез є непоганим варіантом з багатьох причин. Він відрізняється довговічністю і міцністю. Важливим плюсом вважається швидке звикання, тому що конструкція додатково полегшена. Якщо проводити порівняння з традиційним протезом, бюгельний буде набагато комфортніше. Є кілька основних способів його кріплення. Найпоширенішим вважається кламмерной. Він передбачає використання спеціальних гачків, які охоплюють базові зуби. При цьому виключається нанесення шкоди зубної емалі.
Якщо замовити бюгельний знімний протез з кламмерной фіксацією в перевіреної стоматологічній клініці, можна розраховувати на масу переваг. Фахівці нашої клініки гарантують функціональність і відмінні естетичні показники кожного рішення. Завдяки таким роботам можна створити конструкцію, яка ідеально підходить під конкретного пацієнта. Вона буде якісно повторювати натуральну форму зубів. Під час створення протеза враховуються особливості дикції, відповідних суглобів пацієнта. Для цього використовується сучасне обладнання. За допомогою діагностики вдається підібрати оптимальні розміри і особливості протеза. Це своєрідна гарантія ефективного використання. До головних достоїнств такого протеза можна віднести:
  • Зручність носіння.
  • Можливість зберегти нормальну артикуляцію.
  • Довговічність.
  • Звикання відбувається швидко і т.д.

Встановити знімний протез бюгельний в Києві

Якщо виникає потреба в цьому типі протезування, дуже важливо заручитися підтримкою досвідчених професіоналів. Наша стоматологічна клініка може запропонувати найкомфортніші і доступні за вартістю умови для всіх пацієнтів. Цінова доступність вважається одним з основних переваг. Для людей, які не мають серйозними грошовими коштами, такий формат протезування в нашій клініці стає ідеальним варіантом. Запит знімний протез бюгельний Київ ціна допоможе дізнатися деякі важливі подробиці. Попередньо можна отримати консультацію, яка дозволить переконатися в надійності даного методу. Можна розраховувати на індивідуальний підхід, найчесніші за Києвом ціни, якість і гарантії на виконані роботи.