Знижка -10%Детальніше
Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Протез знімний нейлоновий

Протез знімний нейлоновий
Знімні протези бувають різних видів, можуть виготовлятися з різноманітних матеріалів, серед яких і нейлон. За допомогою запиту нейлоновий протез ціна Київ можна дізнатися чимало подробиць. Такий протез являє собою пружну пластинку, на якій встановлені штучні зуби. Вона непомітно розташовується в роті, ефективно заміщає зуби, яких бракує. Така система виглядає природно, тому що пропускає світло.

Сумний нейлоновий протез і його основні особливості

Виконується він зі спеціального нейлону, що відрізняється хорошими показниками еластичності і безпеки для людського здоров'я. Виконується він у кольорі, який ідентичний кольору ясен. Кріплення відбувається за допомогою кламерів, які виконуються з надійного матеріалу. Великим плюсом такого протезування є природний зовнішній вигляд. Практично неможливо помітити, що це несправжні зуби, навіть при пильному огляді з боку. Можна зробити посмішку більш красивою і повноцінною. Але зубний протез нейлоновий володіє і деякими іншими важливими перевагами:
  • Вони непомітно розташовуються на зубах завдяки унікальній структурі системи.
  • Забезпечується безпека і надійність кріплення.
  • Фіксація знаходиться на належному якісному рівні, що дозволяє людині вживати різноманітну їжу, навіть тверду, не відчуваючи в процесі ніяких проблем.
  • Відсутність ризику виникнення алергійних реакцій.
  • Простота і зручність у використанні. Завдяки м'якій структурі, яка виготовляється під індивідуальні особливості пацієнта, гарантується оперативне звикання. Чи не відбувається ніяких змін в дикції людини. За кілька днів вдається звикнути до конструкції, почати говорити в звичному ритмі.
Володіє знімний нейлоновий зубний протез деякими основними показаннями до застосування. Серед них можна відзначити втрата одного або декількох зубів. Якщо у людини алергія на метал або акрил, вибирається зазвичай такий варіант. Термін служби складає приблизно три-п'ять років. Важливо дотримуватися основних правил використання, щоб продовжити термін служби. Про всі основні тонкощах можна дізнатися під час консультації зі стоматологом.

Замовити знімний протез нейлоновий в Києві

Якщо не хочеться більше соромитися і відчувати дискомфорт через відсутність одного або декількох зубів, такий варіант може стати ідеальним. В нашій стоматологічній клініці гарантується безкоштовна консультація, в результаті якої пацієнт дізнається про всі особливості та нюанси процедури. Проводиться ретельний первинний огляд, складається план на основі обстеження. 
Якісний знімний нейлоновий протез ціна якого цілком доступна для багатьох, стане ідеальною можливість повернути впевненість у своїй посмішці. Додатковою перевагою стає можливість знову нормально жувати тверду їжу. Багато людей страждають без зубів, тому що не можуть нормально їсти. Ми за допомогою таких протезів допомагаємо повернути цю можливість. В процесі використовуються кращі матеріали і сучасне устаткування.