Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Протез знімний акриловий

Протез знімний акриловий
З різних причин зуби можуть руйнуватися і навіть випадати. Гострішою така проблема стає з віком. Сучасна стоматологія відкриває відмінні можливості для вирішення подібних проблем. Серед них варто відзначити акриловий протез. Він є одним з найбільш ефективних рішень по співвідношенню ціни і якості. Встановити його в нашій стоматологічній клініці можна швидко і на вигідних умовах, отримавши гарантію якості на виконані роботи.

Чим хороші знімні акрилові протези?

Такий протез найчастіше використовується для людей, які втратили зубів повністю. Найчастіше це відбувається в похилому віці. У дитячій стоматології акрилові протези також можуть ефективно використовуватися. Їх встановлюють, якщо є показання освіти неправильного прикусу. Молочні зуби можуть випасти занадто рано або нерівномірно. У подібних випадках може вимагатися протезування. Для молодих людей акриловий варіант дає можливість тимчасово замінити зуб, який був вилучений. Це хороша альтернатива заповнити недолік зубів, якщо звернутися до досвідчених професіоналів. Головним достоїнством вважається доступна вартість. До інших переваг можна віднести:
  • Можливість ефективної заміни зубного ряду, як нижньої, так і верхньої щелепи.
  • Простота кріплення, яка відбувається безпосередньо на ясна.
  • Є можливість підібрати оптимальні колірні характеристики, враховуючи натуральний колір зубів.
  • Відрізняється простотою у використанні і непоганими показниками комфорту.
  • Привабливий з естетичної точки зору зовнішній вигляд і т.д.

Прийнятна вартість акрилових зубних протезів дуже важлива, як і можливість використання для представників різного віку. Демократична ціна дозволяє людям, які мають скромним достатком, вирішити свої проблеми з нестачею зубів. При втраті жувальної функції може виникати істотний дискомфорт. Але акриловий знімний протез ціна якого цілком доступна, допомагає вирішити таке складне становище.
Може встановлюватися протез на кілька зубів або на один, два. Може ефективно використовуватися в якості тимчасового протеза, поки постійний знаходиться на стадії виготовлення. Термін служби досить тривалий. Важливо, що можна завдяки йому є навіть тверду їжу. З раціону можна не виключати жорстке м'ясо, горіхи та інші подібні продукти.

Замовити знімний акриловий протез в Києві

Для отримання повного набору переваг такого протезування важливо звернутися в сучасну стоматологічну клініку. Це дозволить розраховувати на відповідну якість, оперативність, надійність і інші переваги.

Ми гарантуємо, що кожен знімний акриловий зубний протез, встановлений у нас, прослужить досить довго і надійно виконає всі безпосередні функції. Для цього є сучасне оснащення, кращі матеріали, а головне досвідчені фахівці. У штаті працюють тільки сертифіковані професіонали, готові вирішити будь-які проблеми пацієнтів, пов'язані з акриловим протезуванням. На всі виконані роботи надається тривала гарантія.