Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Коронка цирконієва

Коронка цирконієва

Коронки, зроблені з цирконію, використовуються досить активно. Високий рівень популярності можна пояснити підвищену міцність, унікальними властивостями матеріалу. Він відмінно поєднується з людським організмом. Сучасні технології дозволяють гарантувати максимальну точність кожної коронки. На цирконієві коронки вартість цілком доступна для більшості. Можна за ці гроші отримати відмінну якість, точність і естетичну привабливість. У нашій клініці на все це зможе розраховувати кожен пацієнт.

Цирконієва коронка і її основні відмінні характеристики

Стоматологічні конструкції такого типу дуже затребувані в протезуванні зубів, тому що коштують порівняно недорого і мають масу позитивних характеристик. У виробництві використовується діоксид цирконію. У порівнянні з традиційною металокерамікою він набагато міцніше, відрізняється ідеальною біологічну сумісність. Важливим плюсом вважається можливість обточувати сусідні зуби по мінімуму. Можна обійтися також без видалення нервів, тому що коронки досить тонкі. Це дає можливість скоротити ймовірність виникнення ускладнень, пов'язаних з утворенням запальних процесів.
Якісна цирконій коронка ціна на яку цілком доступна, може використовуватися в різних випадках. Є кілька основних показань до їх застосування, серед яких можна відзначити:
  • Невдала реставрація зуба, яка привела до небажаних наслідків.
  • Поразка зуба карієсом, які важко ліквідувати іншими способами.
  • Необхідність через наявність серйозних естетичних дефектів.
  • Протезування зубів спереду.

Бувають вони декількох видів. Можуть виготовлятися тільки за допомогою цирконію, а є комбіновані, в яких він поєднується з керамікою. Останній варіант відрізняється підвищеним рівнем естетичної привабливості. Його часто вибирають для протезування передніх зубів. За допомогою спеціальних матеріалів коронку можна підфарбувати, щоб вона виглядала природно.
Адекватна ціна цирконієвої коронки є великою перевагою, яке дозволяє встановити її без істотних проблем для бюджету. Установка відбувається після попереднього огляду і постанови діагнозу.

Установка цирконієвих коронок в Києві

У столиці багатьом потрібна установка таких видів коронок, тому що вони дозволяють замістити природний зуб максимально ефективно. Якісна цирконієва коронка ціна якої відносно невисока, стає відмінним вибором, якщо звернутися до професіоналів. Наші співробітники мають необхідним обладнанням, досвідом і знаннями. Тому весь процес установки відбувається за сучасними стандартами. Терміни служби складають близько двадцяти років, що вважається одним з кращих показників в даній сфері.

Висока якість і прийнятна вартість цирконієвої коронки є основними факторами, через які їх часто вибирають. У протезуванні вони стали справжнім проривом. Ми надаємо кращі умови і гарантуємо відмінну якість за адекватною вартості.