Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Коронка керамічна на каркасі з цирконію

Коронка керамічна на каркасі з цирконію
Зараз керамічна коронка на діоксиді цирконію вважається одним з найпоширеніших варіантів в протезуванні зубів. Таке поєднання матеріалів дозволяє отримати чимало експлуатаційних переваг. Головне звернутися для виготовлення та встановлення в сучасну стоматологічну клініку, що дозволить отримати всі плюси в повному обсязі.

Керамічна коронка на каркасі з диоксиду цирконію - популярний варіант

Популярність обумовлена різноманітними характеристиками і перевагами, серед яких можна відзначити високу міцність, естетичну привабливість і багато іншого. Якщо треба встановити не одну, а відразу кілька коронок, такий варіант вважається оптимальним. Міст буде максимально якісним і міцним.
В процесі виготовлення на цирконієвий каркас наносяться керамічні маси. Таке поєднання матеріалів дозволяє домогтися гарних показників для успішної експлуатації. Сучасні технології дозволяють забезпечити високі показники точність. Можна виділити три головних переваги таких коронок:
  • Легкість.
  • Естетичність.
  • Міцність.

Процедура виготовлення є перевіреною і стандартної. На попередньому етапі проводиться підготовка зуба, після чого знімається відбиток. Потім слід примірка, фіксація конструкції за допомогою композитних матеріалів, полірування.

Є ряд свідчень, коли керамічна коронка Київ стає ідеальним рішенням. До них можна віднести значний обсяг руйнування зубних тканин, відсутність зуба або відразу декількох зубів, проблеми при пародонтозі, алергія на металеві компоненти і т.д.
Діоксид цирконію є один з кращих варіантів основи для коронки. Кераміка, яка наноситься зверху, дозволяє домогтися потрібних естетичних показників. Зазвичай використовується надійна кераміка, яка дозволяє підібрати потрібний тон для поєднання з натуральним зубним рядом. Прозорість таких коронок ідентична природним зубам. Завдяки сучасним технологіям гарантується оперативність, висока якість, надійність і інші важливі переваги. Фахівці нашої клініки готові створити комфортні умови для протезування зубів за допомогою даної технології. Додатковим плюсом вважається прийнятна вартість.

Керамічна коронка з діоксиду цирконію в Києві

В нашій стоматологічній клініці таку коронку можна замовити на вигідних умовах, отримавши гарантію високої якості обслуговування і безліч інших переваг. Безкоштовна консультація дасть можливість розібратися в деталях. Після огляду фахівець приймає остаточне рішення про доцільність використання даного методу. Завжди коронка з кераміки такого типу виготовляється у відповідності з усіма стандартами, що гарантує довговічність і інші експлуатаційні переваги.
Такі коронки в нашій клініці можна замовити на пасовищних умовах, отримавши гарантію індивідуального підходу. Після огляду ротової порожнини і діагностики лікар складає детальний лікувальний план. Про вартість всіх робіт можна буде дізнатися ще на попередньому етапі.