Зв‘язок з нами
+380 (68) 528 20 98
Киев, ЖК Комфорт Таун, ул. Регенераторная, 4, кор.16-1

Ортодонтична пластинка, каппа

Ортодонтична пластинка, каппа
Для виправлення прикусу ефективно може використовуватися ортодонтическая капа. Вона являє собою прозору конструкцію, яку не видно. Це велика перевага для всіх бажаючих виправити прикус, але переживають з приводу естетичності.

Якими плюсами володіє капа ортодонтическая?

Коли йде мова про капі, багато хто починає згадувати боксерів. Але в стоматологічній сфері використовуються трохи інші вироби. Вони виконуються із спеціального матеріалу, який робить їх невидимими. Але це далеко не єдина перевага. До іншим можна віднести:
  • Безпека у використанні.
  • Простота в догляді, який можна організувати самостійно без зайвих проблем.
  • Безболісність під час установки.
  • Нетривалий процес звикання, який зазвичай займає всього кілька днів.
Важливою особливістю є і той факт, що дикція не змінюватиметься. Якщо людина працює з іншими людьми, це дуже важливо. Можна буде рівняти прикус, не відчуваючи ніякого дискомфорту. Конструкції представлені у величезному асортименті, що дозволяє під кожну конкретну людину підібрати оптимальний варіант. На якісні ортодонтические капи вартість знаходиться зазвичай в розумних межах, що дозволяє зробити таку покупку без особливих труднощів. Додатково можна отримати і відбілюючий ефект, якщо заповнити конструкцію спеціальною речовиною.
Сучасна ортодонтическая капа ціна якої може залежати від різних факторів, стане ідеальним вибором в різноманітних випадках. Наприклад, вона стати в нагоді при таких дефектах, як скрученность зубного ряду, розширення або звуження зубної дуги. Деяким людям через особливості організму не можна встановлювати системи брекетів. Тому капа стає ідеальним рішенням. Стати в нагоді вона і після зняття брекет-системи в якості підтримуючого засобу. Сфера застосування досить обширна.
Виготовляються капи ортодонтические зазвичай зі спеціальних полімерів. Вони встановлюються на щелепу зверху чи знизу, максимально щільно прилягаючи до зубів. Є кілька основних різновидів конструкцій, серед яких термопластичні, стандартні і індивідуальні. Перший варіант відрізняється за способом установки. Розм'якшення матеріалу здійснюється за допомогою теплої води. Стандартні варіанти використовуються для виправлення найпоширеніших дефектів, коли відсутні індивідуальні особливості.

Ортодонтичні капи в Києві

Завдяки їх установці можна справити позитивний вплив на прикус. За допомогою них корекція посмішки відбувається без хворобливих відчуттів і тривалого процесу звикання. Періодично доведеться відвідувати стоматологію для проведення огляду, заміни. Наша клініка пропонує найчесніші в Києві ціни, якісне обслуговування і інші переваги. Якісна капа ортодонтическая купити яку у нас дуже легко, стане непоганим рішенням завдяки своїм плюсів. Процес установки відрізняється простотою й оперативністю. З відходом також не виникає особливих проблем, що дозволяє користуватися каппой без неприємностей.